
Muskusratten en beverratten veroorzaken veel schade. De graafschade door deze knaagdieren vormt een bedreiging voor onze dijken en andere waterwerken. Waterschap Rivierenland houdt zich daarom bezig met de bestrijding van de muskus- en beverratten.
Op de website Muskusrattenbeheer vindt u alle informatie.Iedereen kan een melding maken omtrent muskusratten bij het waterschap.
Ga naar de website Muskusrattenbeheer voor alle informatie.
Vijf waterschapen werken samen bij de bestrijding van muskusratten en beverratten. Dit zijn de waterschappen Hollandse Delta, Rijn en IJssel, Vallei en Eem, Veluwe en Rivierenland. De muskusrattenbestrijders zijn in dienst bij Waterschap Rivierenland. In geval van meldingen of vragen kunt u contact opnemen met Waterschap Rivierenland:
Afdeling Muskusrattenbeheer
Postbus 599
4000 AN Tiel
Telefoon (0344) 64 94 51
email: secretariaat-mrb@wsrl.nl
Alle informatie hierover op de website Muskusrattenbeheer.
© Waterschap Rivierenland - Proclaimer