Dagelijks Bestuur

Leden dagelijks bestuur

Het Dagelijks Bestuur van Waterschap Rivierenland met bijbehorende portefeuilleverdeling bestaat uit de volgende personen:

M.H.M. (Mathieu) Gremmen
M.H.M. (Mathieu) Gremmen Waarnemend dijkgraaf

m.gremmen@wsrl.nl
Bekijk profiel
A. (Arie) Bassa
A. (Arie) Bassa Heemraad

a.bassa@wsrl.nl
Bekijk profiel
H. (Hennie) Roorda
H. (Hennie) Roorda Heemraad

h.roorda@wsrl.nl
Bekijk profiel
G. (Goos) den Hartog
G. (Goos) den Hartog Heemraad

g.den.hartog2@wsrl.nl
Bekijk profiel
G.J.A. (Gerard) Nieuwenhuis
G.J.A. (Gerard) Nieuwenhuis Heemraad

g.nieuwenhuis@wsrl.nl
Bekijk profiel
ir. Z.C. (Kees) Vonk
ir. Z.C. (Kees) Vonk Secretaris-Directeur

k.vonk@wsrl.nl
Bekijk profiel