Het waterschap heeft voor elke gemeente een accountmanager aangesteld.

De accountmanager is ook het eerste ‘loket’ voor allerlei andere wateronderwerpen in de gemeente. Hij of zij verwijst door naar andere collega's van andere afdelingen bij het waterschap indien nodig.

Accountmanagers per gemeente

Hieronder vindt u een overzicht van de accountmanagers van Waterschap Rivierenland per gemeente:

GemeenteAccountmanager
Alblasserdam

Elisabeth de Nooijer
Mail: e.de.nooijer@wsrl.nl 
Tel: 0344-649719

Altena

Wenda de Wit
Mail: W.de.Wit@wsrl.nl
Tel: 0344-649036

Arnhem

Frank Jongbloed
Mail: f.jongbloed@wsrl.nl
Tel: 0344-649324

Berg en Dal

Karin Oosters
Mail: K.oosters@wsrl.nl
Tel: 0344-649190
BeuningenStephan Fontein 
Mail: S.Fontein@wsrl.nl
Tel: 0344-649218

Buren

Adriana Jeuring 
Mail: a.jeuring@wsrl.nl
Tel: 0344-649007

Culemborg

Maarten Koppen
Mail: m.koppen@wsrl.nl
Tel: 0344-649231

Drimmelen

Erik de Pooter
Mail: e.depooter@wsrl.nl
Tel: 0344-649232

Druten

Stephan Fontein 
Mail: S.Fontein@wsrl.nl
Tel: 0344-649218

Gorinchem

Cindy Gejas-Josten
Mail: c.gejas-josten@wsrl.nl
Tel: 0344-649197

Hardinxveld-Giessendam

Milanne Veldkamp
Mail: M.Veldkamp@wsrl.nl
Tel: 0344-649090

Heumen

Stephan Fontein 
Mail: S.Fontein@wsrl.nl
Tel: 0344-649218
Krimpenerwaard (Schoonhoven) Erik de Pooter
Mail: e.depooter@wsrl.nl
Tel: 0344-649232

Lingewaard

Frank Jongbloed
Mail: f.jongbloed@wsrl.nl
Tel: 0344-649324

Maasdriel

Grit van Dinter
Mail: G.van.Dinter@wsrl.nl
Tel: 0344-649426

Molenlanden

Cindy Gejas-Josten
Mail: c.gejas-josten@wsrl.nl
Tel: 0344-649197

Neder-Betuwe

Adriana Jeuring 
Mail: a.jeuring@wsrl.nl
Tel: 0344-649007

Nijmegen

Karin Oosters
Mail: K.oosters@wsrl.nl
Tel: 0344-649190

Overbetuwe

Frank Jongbloed
Mail: f.jongbloed@wsrl.nl
Tel: 0344-649324

Papendrecht

Elisabeth de Nooijer
Mail: e.de.nooijer@wsrl.nl 
Tel: 0344-649719

Sliedrecht

Elisabeth de Nooijer
Mail: e.de.nooijer@wsrl.nl 
Tel: 0344-649719

Tiel

Adriana Jeuring 
Mail: a.jeuring@wsrl.nl
Tel: 0344-649007

Vijfheerenlanden

Maarten Koppen
Mail: m.koppen@wsrl.nl
Tel: 0344-649231

West-Betuwe

Milanne Veldkamp
Mail: M.Veldkamp@wsrl.nl
Tel: 0344-649090

West Maas en Waal

Stephan Fontein 
Mail: S.Fontein@wsrl.nl
Tel: 0344-649218

Wijchen

Stephan Fontein 
Mail: S.Fontein@wsrl.nl
Tel: 0344-649218

Zaltbommel

Grit van Dinter
Mail: G.van.Dinter@wsrl.nl
Tel: 0344-649426

Heeft u gevonden wat u zocht?