In de vergadering van het Algemeen Bestuur van 21 juni 2019 is het reglement van orde voor de vaste commissies van advies vastgesteld.
Daarin zijn bepalingen opgenomen omtrent de commissies, o.a. de bemensing.

Per commissie benoemt een fractie één lid (AB of burger) en één plaatsvervanger (AB of burger).
Het Overleg fractievoorzitters/dijkgraaf benoemt de leden. 

Commissie Watersysteem, maandagmiddag 15.00 uur

Voorzitter Marc Laeven

Fractie

(Burger)Lid

Plaatsvervangend lid

CDA

Arie van den Herik

Hannie Visser-Kieboom

Water Natuurlijk

Michiel Alexander de Raaf

...

PvdA

Henk Diependaal

Jean Buskens

VVD

Kees Romijn

Annemieke Stallaert*

SGP/CU

Bas de Groot

Teus Stam*

PvdD

Lysanne Jackson*

Dana van der Kraan

50PLUS

Theo Weijers

...

Natuurterreinbeheerders

Roelof van Loenen Martinet

Maarten Mortier*

Ongebouwd

Jan Bikker

Riet de Graaf-Groeneveld

Bedrijven

Bas de Peuter

Frank Harbers

AWPenLRR

Lizanne Mollema*

Stefan Daamen

*= burgercommissielid

 

Commissie Waterveiligheid, maandagavond 19.30 uur

Voorzitter Andries van der Netten van Stigt

Fractie

(Burger)Lid

Plaatsvervangend lid

CDA

Hannie Visser-Kieboom

Arie van den Herik

Water Natuurlijk

Moana van IJsseldijk

Michiel Alexander de Raaf

PvdA

Jean Buskens

Henk Diependaal

VVD

Annemieke Stallaert*

Kees Romijn

SGP/CU

Bas de Groot

Harrie Drost

PvdD

Dana van der Kraan

Paul van Gent

50PLUS

Theo Weijers

Jan Opschoor

Natuurterreinbeheerders

Roelof van Loenen Martinet

Maarten Mortier*

Ongebouwd

Riet de Graaf-Groeneveld

Jan Bikker

Bedrijven

Frank Harbers

Lili Doude van Troostwijk

AWPenLRR

Heidi van den Oord-de Klein*

Stefan Daamen

*= burgercommissielid

 

Commissie Waterketen, dinsdagmiddag 15.00 uur

Voorzitter Jan Opschoor

Fractie

(Burger)Lid

Plaatsvervangend lid

CDA

Esther Groenenberg

Gerard van den Anker

Water Natuurlijk

Evelien Schlösser

...

PvdA

Henk Diependaal

Jean Buskens

VVD

Kees Romijn

Annemieke Stallaert*

SGP/CU

Teus Stam*

Harrie Drost

PvdD

Paul van Gent

Dana van der Kraan

50PLUS

Rob Tunru

Theo Weijers

Natuurterreinbeheerders

Maarten Mortier*

R. van Loenen Martinet

Ongebouwd

Bert den Haan

Riet de Graaf-Groeneveld

Bedrijven

Lili Doude van Troostwijk

Frank Harbers

AWPenLRR

Stefan Daamen

Heidi van den Oord-de Klein*

*= burgercommissielid

 

Commissie Middelen, dinsdagavond 19.30 uur

Voorzitter Hannie Visser-Kieboom

Fractie

(Burger)Lid

Plaatsvervangend lid

CDA

Gerard van den Anker

...

Water Natuurlijk

Moana van IJsseldijk

...

PvdA

Henk Diependaal

Jean Buskens

VVD

Nanette Reitsma

Andries van der Netten van Stigt

SGP/CU

Harrie Drost

Bas de Groot

PvdD

Paul van Gent

Dana van der Kraan

50PLUS

Jan Opschoor

Theo Weijers

Natuurterreinbeheerders

Maarten Mortier*

Roelof van Loenen Martinet

Ongebouwd

Jan Bikker

Bert den Haan

Bedrijven

Frank Harbers

Bas de Peuter

AWPenLRR

Stefan Daamen

Lizanne Mollema*

*= burgercommissielid

 

Plaatsvervangende voorzitters:

Marc Laeven, WaterNatuurlijk voor alle commissies

Presidium

  • Co Verdaas, voorzitter Algemeen Bestuur
  • Marc Laeven, voorzitter commissie Watersysteem
  • Andries van der Netten van Stigt, voorzitter commissie Waterveiligheid
  • Jan Opschoor, voorzitter commissie Waterketen en plaatsvervanger
  • Hannie Visser-Kieboom, voorzitter commissie Middelen

Heeft u gevonden wat u zocht?