V.l.n.r.: Hennie Roorda (inmiddels geen cdh-lid meer), Kees Vonk, Mathieu Gremmen, Co Verdaas, Henk van 't Pad, Henk Driessen (inmiddels geen cdh-lid meer) en Goos den Hartog. Niet op de foto: Esther Groenenberg en Marc Laeven.

Co Verdaas, dijkgraaf; bestuurlijke vernieuwing & coördinatie Omgevingswet
e-mail: directie.bestuur@wsrl.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Esther Groenenberg, heemraad (CDA)
e-mail: e.groenenberg@wsrl.nl

Marc Laeven, heemraad (Water Natuurlijk – waterveiligheid)
e-mail: m.laeven@wsrl.nl

 

 

 

 

 

 

 

Henk van ’t Pad, heemraad (PvdA – waterketen)
e-mail: h.van.t.pad@wsrl.nl

 

 

 

 

 

 

 

Goos den Hartog, heemraad (SGP/ChristenUnie – middelen en wegen)
e-mail: g.den.hartog2@wsrl.nl

 

 

 

 

 

 

 

Mathieu Gremmen, heemraad en eerste loco-dijkgraaf (Ongebouwd – watersysteem)
e-mail: m.gremmen@wsrl.nl

 

 

 

 

 

 

 

Kees Vonk, secretaris-directeur
e-mail: k.vonk@wsrl.nl

Heeft u gevonden wat u zocht?