V.l.n.r.: Hennie Roorda (inmiddels geen cdh-lid meer), Kees Vonk, Mathieu Gremmen, Co Verdaas, Henk van 't Pad, Henk Driessen (inmiddels geen cdh-lid meer) en Goos den Hartog. Niet op de foto: Esther Groenenberg en Marc Laeven.

Co Verdaas, dijkgraaf
Portefeuilles: Bestuurlijke werkwijze, Coördinatie Omgevingswet, Communicatie, handhaving en calamiteiten
e-mail: directie.bestuur@wsrl.nl

Esther Groenenberg, heemraad (CDA)
Portefeuilles: Watersysteem (Betuwe, Land van Heusden en Altena, Bommelerwaard), Muskusrattenbeheer
e-mail: e.groenenberg@wsrl.nl

Marc Laeven, heemraad (Water Natuurlijk)
Portefeuille: Waterveiligheid
e-mail: m.laeven@wsrl.nl

Henk van ’t Pad, heemraad (PvdA)
Portefeuille: Waterketen (incl. energietransitie en circulaire economie en innovatie)
e-mail: h.van.t.pad@wsrl.nl

Goos den Hartog, heemraad (SGP/ChristenUnie)
Portefeuilles: Middelen, regelgeving en educatie; Wegen
e-mail: g.den.hartog2@wsrl.nl

Mathieu Gremmen, heemraad en eerste loco-dijkgraaf (Ongebouwd)
Portefeuille: Watersysteem (Alblasserwaard en Vijfheerenlanden, Tieler- en Culemborgerwaarden, Land van Maas en Waal, Rijk van Nijmegen), Gebiedsprogramma A5H
e-mail: m.gremmen@wsrl.nl

Kees Vonk, secretaris-directeur
e-mail: k.vonk@wsrl.nl

Heeft u gevonden wat u zocht?